Ledus grafikā iespējamas izmaiņas! 

11.decembris, trešdiena
7.45-8.30 Tukuma 3.psk. 
13.00-14.00 Zemgales vidusskola 
14.15-17.00 Daiļslidošana 
17.15-18.15 HK Tukums U9 
18.30-19.30 HK Tukums sag.gr. 
19.45-20.45 Vilava 

12.decembris, ceturtdiena
14.00-14.45 Daiļslidošana/individuālie
15.00-15.45 HK Tukums U11/U13/U15 
16.00-17.15 Daiļslidošana 
17.30-19.00 HK Tukums U11/U13/U15 
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Gorodiņš 
21.45-22.45 Dāmu hokejs

13.decembris, piektdiena
14.30-15.30 Daiļslidošana 
15.45-16.45 HK Tukums U11 
17.00-18.00 HK Tukums U13 /U15
18.15-19.15 Publiskā slidošana
19.30-20.45 TLH Tukuma Brāļi - Konstro
21.00-22.15 TLH 

14.decembris, sestdiena
8.30-9.30 VUGD
9.45-11.45 Raiņu ģimnāzija
12.30-13.30 Publiskā slidošana
14.00-15.00 LČ senioriem
16.00-17.00 Publiskā slidošana
18.00-20.00 Kērlings

15.decembris, svētdiena
10.00-15.00 Skabargas kauss U-9
16.00-18.00 LČ U-15 Tukums/Ozolnieki - Sieviešu klubu izlase
18.15-19.30 Skonto
19.45-20.45 Gorodiņš
21.00-22.00 Rotas/Meliorceltnieks

Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

16.decembris, pirmdiena
7.45-8.30 Tukuma 2.psk. 
13.30-14.30 E.Birznieka-Upīša 1.psk. 
14.45-15.15 Daiļslidošana 
15.15-16.15 HK Tukums U9/U11 
16.30-17.30 HK Tukums U13/U15 
18.00-19.00 HK Tukums sag.grupa
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Infonet

17.decembris, otrdiena
11.00-12.00 Kuldīgas skola 
16.30-18.15 Daiļslidošana 
18.30-19.30 HK Tukums U13/U15 
19.45-21.00 TLH 
21.15-22.30 TLH 

18.decembris, trešdiena 
10.00-11.00 Kandavas vsk.
13.00-14.00 Zemgales vidusskola 
14.15-17.00 Daiļslidošana 
17.15-18.15 HK Tukums U9 
18.30-19.30 HK Tukums sag.gr. 
19.45-20.45 Vilava 
21.00-22.00 Tukuma Brāļi 

19.decembris, ceturtdiena
10.00-11.00 Tukuma 3.psk.
11.30-12.30 Teikas skola
14.00-14.45 Daiļslidošana/individuālie
15.00-15.45 HK Tukums U11/U13/U15 
16.00-17.15 Daiļslidošana 
17.30-19.00 HK Tukums U11/U13/U15 
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Gorodiņš 
21.45-22.45 Dāmu hokejs

20.decembris, piektdiena
10.00-11.00 Tumes skola
14.30-15.30 Daiļslidošana 
15.45-16.45 HK Tukums U11 
17.00-18.00 HK Tukums U13 /U15
18.15-19.15 Publiskā slidošana
19.30-20.45 TLH 
21.00-22.15 TLH 

21.decembris, sestdiena
8.15-9.15 VUGD
9.30-10.30 Raiņu ģimnāzija
11.00-16.00 LČ U9 sabraukums
16.30-18.00 LČ U13 HK Tukums - HK Mogo 07
18.15-22.00 HK Tukums

22.decembris, svētdiena
12.00-13.00 Publiskā slidošana
13.15-15.15 LČ U15 Tukums/Ozolnieki - Valmieras HK
15.30-16.30 Publiskā slidošana
16.45-17.45 Dāmu hokejs
18.00-19.15 Skonto
19.30-20.30 Gorodiņš
20.45-21.45 Rotas/Meliorceltnieks