Ledus grafikā iespējamas izmaiņas! 

19.novembris, otrdiena
15.15-16.15 HK Tukums U11 
16.30-18.15 Daiļslidošana 
18.30-19.30 HK Tukums U13/U15 
19.45-21.00 TLH   
21.15-22.30 TLH 

20.novembris, trešdiena
7.45-8.30 Tukuma 3.pamatskola  
13.00-14.00 Zemgales vidusskola 
14.15-17.00 Daiļslidošana 
17.15-18.15 HK Tukums U9 
18.30-19.30 HK Tukums sag.gr. 
19.45-20.45 Vilava 
21.00-22.00 Tukuma Brāļi 

21.novembris, ceturtdiena
10.00-11.00 Kaspars
13.45-14.45 Kuldīgas skola
15.00-15.45 HK Tukums U11/U13/U15 
16.00-17.15 Daiļslidošana 
17.30-19.00 HK Tukums U11/U13/U15 
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Gorodiņš 

22.novembris, piektdiena
14.30-15.30 Daiļslidošana 
15.45-16.45 HK Tukums U9/U11 
17.00-18.00 HK Tukums U13 
18.15-19.15 HK Tukums U15
19.30-20.45 TLH
21.00-22.15 TLH 

23.novembris, sestdiena
8.30-9.30 VUGD
9.45-11.45 Raiņu ģimnāzija
12.00-13.00 Publiskā slidošana
15.00-16.00 Publiskā slidošana
16.30-17.30 LČ Sievietēm SHK Tukums - HC Hokey Stars
18.00-19.00 EHL 4.divīzija HK Rotas/Meliorceltnieks - HK Zvaigznes
19.15-20.15 EHL 6.divīzija Tukuma Brāļi 2 - HK RIX 2
20.30-21.30 EHL 4.divīzija Tukuma Brāļi - PrivatBank

24.novembris, svētdiena
10.30-11.30 Daiļslidošana
12.00-13.00 Publiskā slidošana
15.00-16.00 Publiskā slidošana
16.30-17.30 Dāmu hokejs
18.00-19.15 Skonto 
19.30-20.30 Gorodiņš 
20.45-21.45 Rotas/ Meliorceltnieks 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 
 

Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

25.novembris, pirmdiena
7.45-8.30 Tukuma 2.pamatskola 
13.30-14.30 E.Birznieka-Upīša 1.psk. 
14.45-15.15 Daiļslidošana 
15.15-16.00 HK Tukums U9/U11 
16.15-17.00 HK Tukums U13 
17.15-18.00 HK Tukums U15 
18.15-19.00 HK Tukums sag.grupa
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30Infonet

26.novembris, otrdiena
15.15-16.15 HK Tukums U11 
16.30-18.15 Daiļslidošana 
18.30-19.30 HK Tukums U13/U15 
19.45-21.00 TLH   
21.15-22.30 TLH 

27.novembris, trešdiena
7.45-8.30 Tukuma 3.pamatskola 
13.00-14.00 Zemgales vidusskola 
14.15-17.00 Daiļslidošana 
17.15-18.15 HK Tukums U9 
18.30-19.30 HK Tukums sag.gr. 
19.45-20.45 Vilava 
21.00-22.00 Tukuma Brāļi 

28.novembris, ceturtdiena
15.00-15.45 HK Tukums U11/U13/U15 
16.00-17.15 Daiļslidošana 
17.30-19.00 HK Tukums U11/U13/U15 
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Gorodiņš 

29.novembris, piektdiena
12.45-14.45 Draudzības spēle Tukums - Pluņģe
14.30-15.30 Daiļslidošana 
15.45-16.45 HK Tukums U9/U11 
17.00-18.00 HK Tukums U13 
18.15-19.15 HK Tukums U15
19.30-20.45 TLH
21.00-22.15 TLH 

30.novembris, sestdiena
8.15-9.15 VUGD
9.30-10.30 Raiņu ģimnāzija
11.00-15.00 Tukuma kauss U-9
15.30-16.30 Publiskā slidošana
18.30-19.30 Publiskā slidošana

1.decembris, svētdiena
12.00-14.00 LČ U15 HK Tukums/Ozolnieki - LSSS
14.15-16.15 LČ U17 HK Ozolnieki/Tukums - LSSS 
16.30-17.30 Dāmu hokejs
18.00-19.15 Skonto 
19.30-20.30 Gorodiņš 
20.45-21.45 Rotas/ Meliorceltnieks